سقف کاذب قیمت سقف کاذب خرید و فروش لیست قیمت + نصب

سقف کاذب قیمت سقف کاذب خرید و فروش لیست قیمت + نصب این سقف ها وزن بسیار کمی داشته و از تنوع بالایی در شکل ، رنگ و طرح برخوردار می باشند. علاوه بر این، قابلیت شست و شو نیز داشته و از این رو، گزینه مناسبی برای اجرا در سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه محسوب می گردند. اجرا سقف کاذب پی وی سی در اماکن تجاری و سالن های اجتماع نیز قابل انجام است. همچنین بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی باید با دکوراسیون و رنگ فضا هارمونی داشته باشد. بنابراین بر اساس طرح و رنگ، برای انتخاب بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی گزینه های متعددی وجود دارد.

سقف کاذب حمام

قیمت سقف آسمان مجازی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از این میان می توان به ابعاد سقف، دستمزد اجرا و جنس قالب و طلق بستگی دارد. کیفیت و نوع چاپ هم در این نوع سقف ها تاثیرگذار در قیمت هستند. هزینه اجرای آن در مقابل بازسازی و تعمیر سقف اصلی ارزانتر خواهد بود. در هر حال این نوع سقف، چشم انداز مناسبی رو به منزل و محیط کاری شما هدیه می‌کنه. این تکنولوژی، یک تکنولوژی بومی است و در خارج از کشور کمتر از اون استفاده شده. ضخامت تایل‌های آی گلس یک سانتی متر میباشد، سقف سبکی است و دارای رنگ بندی های مختلف نیز هست.

  • این نوع سقف به راحتی تعمیر می شود، همچنین به راحتی می توان به فضای پشت آن دسترسی داشت.
  • تصمیم گرفته‌ایم‌که خرید شمارا بی واسطه انجام دهیم و تمامی متریال مربوط به سقف کاذب همچون خود تایل و نیز سازه آن رابه صورت مستقیم در رنگ بندی مختلف به‌شما خوبان عرضه مستقیم داشته باشیم .
  • ورق رابیتس از ورق مشبک گالوانیزه برای دهانه های بزرگ و کوچک به کار می رود.
  • سقف کاذب کناف در زیبایی معماری داخلی و طراحی آن بسیار پرکاربرد است و مورد توجه عده بسیاری قرار دارد.
  • در ابتدا سقف‌کاذب با استفاده از کاشی‌های تکمیلی ساخته می‌شد.
در ویدئوی زیر یکی از پروژه های طراحی و اجرای سقف دکوراتیو کاذب کناف را مشاهده می نمایید. سقف کاذب پوششی غیرباربری است که بعد از سقف اصلی اجرا می گردد. نقش سازه های کاذب به عنوان یک عنصر معماری پوشش دهی تأسیسات زیر سقف اصلی می باشد. همچنین در آکوستیکسازی فضا، ایجاد حجم های دکوراتیو نیز مؤثر هستند. جلوگیری از رطوبت و اتلاف دما و ایجاد بستر نورپردازی مدرن متناسب با فضا و … از ویژگی های این سقفها اجرای سقف کاذب می باشد. از جمله مواردی که در انتخاب این سازه برای فضاهای مسکونی، تجاری، اداری و … از اهمیت ویژه ای برخوردار است می توان به سبکی، دسترسی آسان به تأسیسات پشت سقفهای کاذب اشاره نمود.

اما اگر خانه ای تمام لوکس مدنظر باشد، نباید از اجرای سقف کاذب لوکس غافل شد. هرچند سقف كاذب لوکس معمولا در لابی ها و یا پذیرایی اصلی منزل استفاده می شود. آنچه که در اجرای سقف کاذب لوکس باید به آن توجه داشت ، هارمونی و همخوانی سقف كاذب با فضا می باشد. به طور مثال این نوع سقف با دکوراسیون مدرن همخوانی خوبی ندارد و معمولا در خانه های با دکوراسیون کلاسیک و پر زرق و برق بکار می رود. سقف کاذب ساده در سبک مینیمال کاربرد دارد و آرامش خاطر مخصوص این سبک را از هم نمی پاشد.

لیست قیمت جدید سال 1401 – انواع سقف کاذب و دیوارپوش و ابزار تولیدی کارخانه آذران پلاست رسا

قیمت این نوع سقف به صورت ۶۰ در ۶۰ به فروش می رسد و به طور کل قیمت آن به طرح آن بستگی دارد. سقف گچی کاذب قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به دیگر سقف های موجود در بازار مصالح دارد. سقف کاذبانواع متریالی است که در طراحی داخلی ساختمان برای دکوراتیو کردن به کار گرفته شده و در بخش پایینی سقف اصلی راه اندازی و اجرا می شود. که به انواع تایل گچی_pvc_آلومینیومی_آکوستیک_کشسان_آسمان مجازی_معرق CNC می توان اشاره کرد.

قیمت اجرای کناف با متریال(متر مربع)