طراحی پلان رستوران و کافه به صورت اختصاصی گروه مهندسین دژار | memarinavaz

طراحی پلان رستوران و کافه به صورت اختصاصی گروه مهندسین دژار | memarinavaz

برای دانلود پلان رستوران اروپایی با فرمت dwg با خط معمار همراه باشید…. در این بخش برای همراهان گرامی خط معمار، پلان یک رستوران را برای دانلود آماده نموده ایم. پلان، سایت پلان و برش نما، چیزهایی هستند که در این فایل اتوکدی قرار دارند. در این نوشته تلاش نمودیم تا نکات طراحی دکوراسیون رستوران کوچک را برای شما شرح دهیم. در طراحی فرم نکته مهمی که وجود دارد توجه به این رابطه است که ارتباط داخل و بیرون از لحاظ بصری کاملاً حفظ کند همچنین با شیشه های  سرتاسری ماهیت یک رستوران را به خوبی نشان می دهد. همانطور که قبلا بیان شد برون گرایی که به خوبی نشان می دهند که در رستوران باید دارای ارتباط قوی با بیرون باشد.

پنج – پاورپوینت بهداشت رستوران

این مسئله که شما بخواهید رستوران خود را در میان هیاهو و شلوغی شهر بنا کنید و یا آن را در گوشه ای دنج و به دور از سر و صدا راه اندازی کنید به سلیقه و تفکر شما بستگی دارد. انتخاب مکان و موقعیت رستوران مرحله بسیار مهمی است و پس از آن نوبت به طراحی پلان برای رستوران تان می رسد. دلیل این اهمیت نیاز به رستوران های مختلف
در یک شهر بوده و اینکه قطعا نوآوری و ایده پردازی های ناب موجب طراحی بی نظیر شده
و رونق را برای آن رستوران به ارمغان می آورد. همانطور که اطلاع دارید در زندگی
امروز ما، رستوران یکی از مکان های پرتردد و الزامی می باشد و روزانه صدها نفر به
این مکان ها مراجعه می نمایند.

معرفی 4 مفتول ساختمانی پرکاربرد

بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران در قالب ۲۰ فایل اتوکدی می‌پردازیم. ایجاد تنوع در دکوراسیون داخلی، طراحی و چیدمان فضای داخلی، طراحی نقشه رستوران به شکلی که آسان ترین کاربری و دسترسی را برای مشتریان فراهم کند و یک سری نکات دیگر را باید مد نظر قرار داد تا بتوان رضایت کامل مشتری را از محیط رستوران کسب نمود. هنگامی که مشتریان از فضا و دکوراسیون داخلی شما راضی باشند، مطمئنا در دفعات بعد نیز با کمال میل به رستورانتان سر خواهند زد تا اوقات خوبی را سپری کنند.

دانلود پروژه کامل طراحی رستوران

صد البته اگر فضاهای مثبت نیز بیش از حد باشند، تردد راحت و آرامش در فضا مختل می شود و باز نیاز خواهد بود در طراحی نقشه تجدید نظر شود تا بتوان تعادل مناسبی بین فضاهای مثبت و منفی ایجاد نمود. مهندس معمار یا طراح داخلی می تواند چیزهایی که در ذهن شماست را مد نظر قرار داده و معماری داخلی رستورانتان را انجام دهد. شما می توانید جهت برنامه ریزی برای قرار دادن تجهیزات و اجزای دکوراسیون داخلی رستوران خود با مهندس معمار مشورت کنید و در هر بخشی که حس کردید طرح یا برنامه با سلیقه و آن چه نیاز دارید، همخوانی ندارد، موضوع را با وی در میان بگذارید. ما در این پلان رستوران به خوبی توانسته ایم به آموزش صفر تا صد امکانات و ریز فضا های مختلف رستوران بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از آن به راحتی به این اطلاعات دست پیدا کنید و در آینده نیز به طراحی کامل ترین طرح ها نیز بپردازید . 1- رستوران “Moreyra House Astrid y Gastón” واقع در پرو به مساحت 4701 متر مربع در سال 2012 توسط گروه معماری “51-1 arquitectos” طراحی و ساخته شده است. 3- رستوران “Alo” واقع در آرژانتین به مساحت 130 متر مربع در سال 2014 توسط گروه معماران “AToT- Arquitectos Todo Terreno” طراحی و ساخته شده است.

3- رستوران “Restyiling Pan Plano” واقع در آرژانتین به مساحت 358 متر مربع در سال 2018 توسط گروه معماری “Pigmento Experimenta” طراحی و به اجرا رسیده است. 6- رستوران “ENO” واقع در مکزیک به مساحت 150 متر مربع در سال 2016 توسط گروه معماری “JSa” طراحی و به اجرا رسیده است. 8- کافه بار “El Villa – Vermuteria del Mar” واقع در اسپانیا به مساحت 87.2 متر مربع در سال 2018 توسط گروه معماری “AMOO” طراحی و به اجرا رسیده است.

  • با این حال، با فضای محدود، می تواند کمی چالش برانگیز باشد که فضای خود را در دسترس هر مهمان قرار دهید..
  • 2- کافه بار “Cervecería Antares” واقع در آرژانتین به مساحت 335 متر مربع در سال 2017 توسط گروه معماران “Estudio Juan Ballester, پروژه رستوران grupo cuatro” طراحی و اجرا شده است.
  • این رستوران در طبقه همکف و طبقه اول پیاده سازی شده است و همه بخش های مرتبط به یک رستوران را دارا می باشد.
  • با توجه به این که علاوه بر غذای خوب یک رستوران نوع دیزاین آن نیز در جذب بیشتر مشتری تاثیر دارد پس تا انتها با ما همراه باشید.