بهبود سئو سایت روش های ارتقا و افزایش سئو سایت

محیط شما هرچه که باشد –سایت، اینستاگرام، ایمیل، یوتیوب و …- نیاز به محتوا دارید. از میان ترافیک طبیعی سایتتان که از صفحات SERP به سایت شما مراجعه می‌کنند، ممکن است تعدادی از آن‌ها کاربران تکراری باشند که طی دفعات با جستجوی عبارتی به سایت شما رسیده‌اند. Unique visitor تعداد بازدیدهای این کاربران را یک بار در نظر می‌گیرد و در واقع به جای اینکه کل ترافیک را به شما بگوید، تعداد کاربرانی که برای اولین بار از طریق صفحات SERP به سایت شما مراجعه کرده‌اند را نشان می‌دهد.

برای آنکه بهتر این موضوع را درک کنید، اجازه دهید یک مثال ساده بزنیم. فرض کنید شما قصد دارید به یک گردش کوهنوردی بروید اما نمیدانید کفش های شما برای آن مناسب هستند یا خیر. بنابراین یک عکس از کفش خود گرفته و در جستجوی گوگل پرسش خود را مبنی بر مناسب بودن این کفش برای کوهنوردی وارد می کنید. گوگل با درنظر گرفتن تصویر و مرتبط کردن آن با سوال شما، می تواند محتوایی بلاگی را پیشنهاد دهد که فهرستی از بهترین کفش ها برای کوهنوردی را معرفی می نماید. البته باید گفت که بسیاری از سایت‌ها اگر لینکی را در بخش نظرات مشاهده کنند، آن را حذف خواهند کرد.

در این روز بود که این الگوریتم به صورت آزمایشی در موتور جست و جو اجرا شد و با این کار گوگل می خواست درصد خطا را در این الگوریتم کمتر کند. البته که خیلی طول کشید تا بالاخره گوگل این الگوریتم را به طور رسمی لانچ کند. که مخفف content delivery network است و شبکه‌ای از سرورها در مکان‌های مختلف جغرافیایی است که با هم کار می‌کنند تا با ارائه آن از مکانی در نزدیکی بازدیدکننده، سریع‌تر بارگیری کنند. هدف از ذخیره اطلاعات در کش این است که به درخواست‌هایی که در آینده از میان همان داده‌ها ارائه می‌شوند سریع‌تر پاسخ داده شود.

به راحتی با تهیه دوره جامع سئو به صورت آنلاین و حضوری با هزینه‌ای مقرون به صرفه می‌توانید با تمام تکنیک‌ها و قواعد بهینه سازی و سئو سایت آشنا شوید و به خوبی از این ترفند‌ها در ساختار اصلی سایت استفاده نمائید. تعرفه خدمات سئو ارتباط مستقیم با زمینه عملکرد کسب و کارهای مختلف دارد. عواملی مانند مدت زمان بازدهی سئو، میزان تجربه شرکت و نحوه عملکرد، در تعرفه و قیمت خدمات سئو حرفه‌ای سایت موثر است.

برای یادگیری سئو باید از منابع معتبر استفاده کنید، مطالب یاد گرفته شده را به کار ببندید، نتیجه را ببینید و تجربه کسب کنید. برای شروع می‌توانید مطالبی که در این راهنما مطالعه کردید را به کار ببندید. لینک داخلی یک لینک از یک صفحه از سایت به صفحه‌ای دیگر از همان سایت است.

اساسا گوگل فراتر از جستجوی برای پرس و جو افراد پیش می رود و عوامل دیگری مثل مترادف ها، کلمات ضمنی و تاریخچه جستجوی شخصی را در نظر می گیرد. از کلمات کلیدی هدفمند در تمام جاهای مناسب استفاده کنید.در حالی که انگیزه همیشه در اولین مرحله می باشد، در مرحله دوم موتورهای جستجو، سنگ بنای کل این فرآیند کلمات کلیدی هستند. از ابزارهای سئو مانند Google Ads، Ahrefs و حتی نوارهای جستجوی ساده در سایت ها برای شناسایی هدف جستجوی گسترده کلمات کلیدی خود استفاده کنید. Google ads نیازمند هزینه ای می باشد که شما به گوگل پرداخت می کنید و سایت شما بهتر دیده می شود. Ahrefs، یکی از مهم‌ترین ابزارهای مورد استفاده برای سئوکاران و بازاریابان دیجیتال است که با آن می‌توان به لینک دادن و تجزیه و تحلیل کردن سایت‌های مختلف پرداخت.

از سوی دیگر ربات‌های گوگل باتوجه به این لینک‌ها، صفحات جدید بستر وب را پیدا می‌کنند. در مورد لینک‌ و اتواع لینک‌سازی در ادامه همین مقاله “سئو سایت چیست” به طور کامل توضیحاتی ارائه خواهیم کرد. لینک‌های ساخته شده می‌توانند به صفحات داخلی سایت یا وبسایت‌های دیگر آدرس‌دهی کنند. آموزش سئو باید اصولی و درست باشد و جدیدترین تکنیک‌های بهینه سازی را در اختیار شما قرار دهد. دوره‌های  آموزش سئو دی ام روم دقیقا همان فیلتری است که می‌تواند شما را پس از آموزش مستقیما به بازار کار معرفی کند و کسب درآمد از سئو را آغاز کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار